نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود قانونی البوم افسانه چشم هایت

فردا شب این موقع هندزفری تو گوشام دارم البوم ارتارو گوش میدم ! امیدوارم مثل البوم کوروش (۴۲۰) عالی باشه و هنه ترکاش قابل قفلی زدن باشه !!
یادش بخیر شبی که البوم کوروش اومدو من توفاز چسناله هم بودم دیگه یه سری چرت و پرت تو اون وبم نوشتم ...
Ye wan tony.......Arta 
  آلبوم افسانه چشم هایت از همایون شجریان و علی رضا قربانی میباشد. خرید اینترنتی آلبوم همایون شجریان و علی رضا قربانی به صورت قانونی کار بسیار زیبایی است. زمانی که شما به صورت دانلود غیر رایگان آلبوم افسانه چشمهایت را خرید می کنید، در واقع رضایت خواننده و سازندگان را کسب کرده اید که از اثر آنها استفاده کنید. مشکل اخلاقی این کار این است که شما فرهنگ نادرستی را در میان جامعه رواج خواهید داد و قطعا زمانی که نزدیکان و یا حتی فرزندان شما این کار اش
The Legend of Hei 2019 1080p BluRay,افسانه هی,انیمیشن افسانه هی The Legend of Hei 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن The Legend of Hei 2019,دانلود انیمیشن افسانه هی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود فیلم The Legend of Hei 2019,زیرنویس فارسی انیمیشن The Legend of Hei 2019,سایت دوستی ها,کارتون افسانه هی ۲۰۱۹ دوبله فارسی,کارتون افسانه هی The Legend of Hei 2019,
ادامه مطلب
 تیلر سوییفت در مراسم I Heart Radio music awards 2019...به نظر می رسد تیلر در حال تبلیغ برای البوم جدیدش است زیرا او همیشه به صورت غیر مستقیم برای البوم هایش شروع به تبلیغ می کند و سپس البومش را معرفی می کند ( قبل از البوم Reputation تیلر عکس مار و عکس های تیره لود می کرد و یا قبل از معرفی البوم Red عکس از وسایل قرمز می گذاشت) حالا در این چند وقت او عکس هایی با تم ابی و صورتی و رنگ های روشن در پیجش قرار می دهد و از پروانه ها و طبیعت و ... حرف می زند.
الان باید البوم جدید تیلور رو باهم گوش میدادیم. یک هندفری رو ب اشتراک میزاشتیم و تو تاریکی شب روی هر ترک تمرکز میکردیم و بعد راجع ب کل البوم باهم حرف میزدیم و نزدیکای صبح تازه میخابیدیم و تو میگفتی ک عاشق شب های تابستونی. بله... من دلتنگتم. بیشتر از چیزی ک فکرشو بکنی!
البوم 420 کوروش که اومد 
اون شب کزایی 
خسته از درس زیاد 
کمبود وقت 
سرو صدای خانه 
انتظار بی پایان 
هوا هوای تابستان 
با نوتفیکیشن رادیوجوان رفتم روی البوم خیمه زدم 
در میان بحبوحه و جنگ های داخلی خودم را از محیط خانه کشیدم بیرون با یک هندزفری
واقعا اون زمان رو هیچ وقت فراموش نمیکنم 
هیچ وقت
نوشتن های چرت و پرت توی نوت گوشی 
انتشار برخی از اونها تو وبلاگ yadegarii
هعیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااااااااا
BluRay,Brave,The Legend of Mor'du 2012,x265 HEVC,انیمیشن دلیر,انیمیشن کوتاه,بلوری,دانلود The Legend of Mor'du 2012 720p,دانلود انیمیشن The Legend of Mor'du 2012,دانلود انیمیشن افسانه موردو,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی The Legend of Mor'du 2012,دانلود کارتون با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Legend of Mor'du 2012 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
دانلود اهنگ قلب من شادمهر عقیلی
دانلود اهنگ شادمهر عقیلی بنام قلب من
دانلود اهنگ جدید شادمهر قلب من
دانلود اهنگ شادمهر هرکسی راهش سمت من افتاد
دانلود اهنگ شادمهر راهشو بستم
دانلود البوم قلب من شادمهر
دانلود اهنگ شادمهر عقیلی سرنوشت
دانلود ریمیکس اهنگ قلب من شادمهر
Appleseed Saga - Ex Machina 2007,افسانه دانه سیب,انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,انیمیشن ژاپنی,بدون سانسور,دانلود انیمیشن Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود انیمیشن افسانه دانه سیب رستاخیز ماشین ها,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس Appleseed Saga: Ex Machina 2007,دانلود کارتون Appleseed Saga Ex Machina,دانلود مستقیم Appleseed Saga: Ex Machina 2007 720p,رستاخیز ماشین ها,زیرنویس فارسی انیمیشن Appleseed Saga Ex Machina 2007,لینک مستقیم,
ادامه مطلب
The Legend of Muay Thai 9 Satra 2018 BluRay,افسانه موی تای: 9 ساترا,انیمیشن The Legend of Muay Thai: 9 Satra دوبله فارسی,دانلود انیمیشن The Legend of Muay Thai,دانلود انیمیشن افسانه موی تای 2018,دانلود انیمیشن افسانه موی تای The Legend Of Muay Thai,دانلود رایگان انیمیشن,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی The Legend of Muay Thai 2018,سایت دوستی ها,موی تای,
ادامه مطلب

آلبوم جدید منوچهر زنگنه با نام "سل تنی " به زودی ...

البوم جدید منوچهر زنگنه پس از فراز و نشیب های بسیار به زودی با نام سل تنی با آهنگ های زیبا منتشر میشود

در صورت منتشر شدن بدون وقفه در همین سایت با حد اکثر کیفیت قرار خواهد گرفت.

► با ما همراه باشید
دانلود رایگان فیلم افسانه عقاب دندان نقره ای با لینک مستقیم
دانلود افسانه عقاب دندان نقره ای کیفیت عالی ۱۰۸۰p
تیزر رسمی فیلم افسانه عقاب دندان نقره ای
لینک دانلود قرار داده شد
فیلم به زبان ترکی و زیرنویس فارسی

موضوع فیلم : 
این فیلم۱۱۰دقیقه ای به زبان ترکی و با زیر نویس انگلیسی و فارسی، در
جغرافیای ناب آذربایجان و با استفاده از موسیقی غنی فولکلور این منطقه، با
هدف ارتقای سطح سینمای مستقل و برای تماشای همه ‌ی افراد خانواده با سرمایه
گذ
به احتمال زیاد فیلم ترسناک و موفق It را تماشا کرده اید. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک با بازی خوب بازیگران ان در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. به دلیل همین موفقیتی که داشته قسمت دوم این فیلم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. دانلود موسیقی متن فیلم IT (آن) اثری از هنرمند بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) می باشد. پیشنهاد می شود حتما این البوم زیبا را دانلود نمایید.
ادامه مطلب
دانلود آهنگهای رشید بهبودف mp3
دانلود فول البوم رشید بهبودوف
دانلود مجموعه آهنگ های رشید بهبودف تکی و یکجا سری دوم
دانلود آهنگ ترکی هاردا قالدین گلمدین

آهنگ گلمدین از رشید بهبودف
دانلود آهنگ آنا رشید بهبودف
ساری گلین رشید بهبودف
دانلود رایگان آلبوم بهترین های رشید بهبودف سی دی اول
به عنوان شنونده داستان های طولانی و مفصل در طول دوران کودکی ات، فرزندم، نخست باید بدانی که افسانه چیست!
ما مردمان ناملایمتی های زیادی را در زندگی تجربه می کنیم. در لابه لای تمام این لحظات منحوس دلگرمی ای لازم است برای تجدید قوا و تجربه خوشحالی ولو برای لحظه ای. در چنین زمان هایی ما به افسانه ها پناه می بریم. داستان هایی که واقعی نیستند اما با واقعی بودن تنها یک سر سوزن فاصله دارند. اتفاقاتی که برما گذشته اند و کاملا حقیقی هستند اما ما حدوثشان
اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود آهنگ فرهاد گوچر جنت
دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی

گلچین فرهاد گوچر
دانلود فول البوم فرهاد گوچر
دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2013
فرهاد گوچر دوشدوم بن یولارا
دانلود آهنگ های ایرج بسطامی
Download Full Album Iraj Bastami
دانلود آلبوم ۱۳۸۱ در یک فایل زیپ
Download
دانلود آلبوم ۱۳۸۱ به صورت تکی
Iraj Bastami – Album 1381
دانلود آلبوم بداهه خوانی در یک فایل زیپ
Download
دانلود البوم بداهه خوانی به صورت تکی
Iraj Bastami – Badahe Khani
دانلود آلبوم  بی کاروان در یک فایل زیپ
Download
دانلود البوم بی کاروان به صورت تکی
Iraj Bastami – Bi Karvan
دانلود آلبوم خزان آرزو در یک فایل زیپ
Download
دانلود البوم خزان آرزو به صورت تکی
Iraj Bastami – Khazane Arezo
دانلود آلبوم مژده بهار در
The Legend of King Solomon 2018 1080p BluRay,انیمیشن افسانه سلطان سلیمان The Legend of King Solomon,دانلود انیمیشن The Legend of King Solomon 2018,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Legend of King Solomon 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس فارسی The Legend of King Solomon 2018,دانلود فیلم انیمیشن The Legend of King Solomon,دوبله فارسی,سلطان سلیمان,
ادامه مطلب
Thor: Legend of the Magical Hammer 2011,افسانه چکش جادویی,بدون سانسور,دانلود Thor Legend of the Magical Hammer 2011 BluRay,دانلود انیمیشن Thor: Legend of the Magical Hammer 2011 1080p,دانلود انیمیشن Thor: Legend of the Magical Hammer با دوبله گلوری,دانلود دوبله گلوری انیمیشن Thor Legend of the Magical Hammer,دانلود رایگان,دانلود کارتون Thor: Legend of the Magical Hammer 2011,دانلود کارتون تور افسانه چکش جادویی,دانلود مستقیم Thor: Legend of the Magical Hammer 2011 720p,دوبله فارسی انیمیشن Thor: Legend of the Magical Hammer 2011,گلوری,
ادامه مطلب

اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ جدید فرهاد گوچر گیت

دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2017

دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم

موزیک ویدیو جدید فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر ییلاریم گیتی

اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی
دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر

گلچین فرهاد گوچر
دانلود آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ ترکیه ای سن گلدین باهار گلدی
اهنگ گیت فرهات گوچر

دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
گلچین فرهاد گوچر

فرهاد گوچر دوشدوم بن یولارا

دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم
اطلاعات این پست
آلبوم نیم نگاه از علی قاسمی
با 7 موزیک متنوع  
تنظیم و آهنگسازی : علی قاسمی
سال تولید از 1389 تا 1390
تایم آلبوم 23 دقیقه 
کیفیت 128 بیتی 
(به دلیل حجم کمتر برای شما مخاطبین عزیز) اما (کیفیت استاندارد)
امیدوارم از این آلبوم لذت ببرید ...
01- دانلود آهنگ"نیم نگاه"
02-دانلود آهنگ"قسمت"
03-دانلود اهنگ"فرصت"
04-دانلود آهنگ"عشق فقط تویی"
05-دانلود آهنگ"روزای تلخ"
06-دانلود آهنگ"خاطره"

07-دانلود اهنگ"بیقرار"
سلام دوستان می خواستم سایتی فوق العاده در زمینه موزیک ایرانی رو بهتون معرفی کنم. سایت SAMFUNI را می توان یکی از کامل ترین سایت ها در زمینه موزیک ایرانی دانست. از بروز بودن گرفته تا ظاهر بسیار مدرن و رابط کاربری عالی ، همه از خصوصیا این سایت هستند. بیایید دقیق تر به این سایت نگاهی بیندازیم.
آشنایی با وبسایت سمفونی
این سایت به چند بخش تقسیم می شود. اولین بخش دانلود آهنگ است که در آن شاهد تمامی تک ترک های منتشر شده دنیای موزیک ایران هستید. در این بخش
چینی‌ها ۴ افسانه بزرگ فولکلوریک دارند که یکی از آنها افسانه مار سپید یا بانویی در هیبت مار سپید است، افسانه‌ای که از دیرباز تا به امروز دهان به دهان در میان مردم چین چرخیده و در برخی روایات، تفاوت‌های جزیی در بطن قصه وجود دارد. نمی‌دانم چقدر درباره تخیل شرقی می‌دانید ولی باید بهتان بگویم که حد و میزان تخیل در داستان‌های شرقی از جمله کشور خودمان، به مراتب بیشتر از المان‌های تخیلی در داستان‌هایی چون ارباب حلقه‌ها و بازی تاج و تخت بوده و
دانلود آهنگ لامبادا اصلی با کلام
دانلود اهنگ lambada از lika kosa
دانلود آهنگ lambada lika kosta
دانلود لامبادا با کلام

متن و ترجمه آهنگ لامبادا
دانلود فول البوم لامبادا
دانلود آهنگ لامبادا از lika kosta ریمیکس
ترجمه آهنگ لامبادا از kaoma
دانلود آهنگ های خالد حاج ابراهیم
دانلود موزیک ویدیو عربی خالد cest la vie
دانلود اهنگ های شاب خالد
متن آهنگ cest la vie از خالد

دانلود موزیک ویدئو خالد cest la vie
دانلود فول البوم khaled
دانلود موزیک ویدئو خالد c'est la vie
دانلود موزیک ویدیو عربی خالد c est la vie
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام 
همونطور که می دونید  بکهیون دو سه روز پیش یه البوم داد
ببخشید که دیر گذاشتم
ولی خب،این اولین البوم تکی بکهیون هست
حف زیادی ندارم بریم برای دانلود
برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید

ادامه مطلب
گروه بی تی اس یک گروه پسرانه هفت نفره میباشند که زیر نظر کمپانی بیگ هیت (bighit entertainment) فعالیت میکنند.BTS در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۳ با سینگل “no more dream” از البوم “۲cool 4skool ” شروع به کار کردند و جوایز زیادی را تحت عنوان ” بهترین گروه تازه کار سال ” از آن خود کردند. آن ها به دلیل این که در اهنگ های خود مشکلات جامعه و فشار هایی که روی نوجوانان و جوانان هست و احساسات و تجربیات شخصیه خودشان را بدون ترسی بیان میکنند محبوبیت بسیاری کسب کردند و همیشه طرفداران خود را
دانلود کتاب ره افسانه

بروج – کتاب ره افسانه با ویراست جدید و اضافات
در این مجموعه علاوه بر ویراست مطالب گذشته، نقد حدیث وصیت و هفده پیوست دیگر نیز اضافه شده است.
در این مجموعه مطالبی در اثبات سید نبودن احمد بصری، نقد حدیث وصیت و استفاده از آن توسط شیخیه و علیرضا پیغان، لزوم تکلم مدعی امامت به زبان های مختلف، نقد روایت های به کار گرفته شده در مذمت فقها، تناقضات فقهی احمد اسماعیل و موارد دیگر ذکر گردیده است.

دانلود کتاب
Scooby-Doo! and the Legend of the Vampire 2003,x265 HEVC,اسکوبی دوو,اسکوبی دوو و افسانه خون آشام,دانلود Scooby-Doo and the Legend of the Vampire 2003 1080p,دانلود انیمیشن Scooby-Doo and the Legend of the Vampire 2003,دانلود انیمیشن اسکوبی دوو,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود فیلم با دوبله فارسی,دانلود کارتون اسکوبی دوو,زبان اصلی,
ادامه مطلب
دانلود فیلم The Legend of 5 Mile Cave 2019 افسانه غار پنج مایلی با زیرنویس فارسی

نام: افسانه غار پنج مایلی The Legend of 5 Mile Cave
ژانر: اکشن | وسترن

نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکانج مایلی
کارگردان: برنت کریستی
ستارگان: داستین ریکرت، آدام بالدوین ، جرمی سومپتر ، جیل واگنر ، رندی واین ، آلی دی بری
سال تولید: 2019 میلادی
زبان: انگلیسی (زیرنویس فارسی)
مدت زمان : 86 دقیقه
داستان فیلم:
فیلم The Legend of 5 Mile Cave ، در اواخر دهه ی بیست میلادی غریبه ای
مرموز اتاقی را در
مونا ساعتچی عروسی

دانلود فول آلبوم مونا سرمه ساعتچی
دانلود فول البوم مونا ساعتچی
دانلود فول آلبوم مونا ساعتچی

دانلود اهنگ جدید مونا ساعتچی
دانلود اهنگ مونا ساعتچی ساقی ساقی

امشب شب پیوند دو کفتر سپیده مونا
دانلود اهنگ امشب شب پیوند دو کفتر سپیده از مونا
Stronghold Legends که
با نام افسانه قلعه در ایرانی شناخته می شود نام چهارمین نسخه از سری بازی
های قلعه می باشد که کمپانی فایر فلای آن را در سال ۲۰۰۶ و به صورت
انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر کرد. نسخه ای که برای شما آماده کرده
ایم ورژن دوبله فارسی این اثر می باشد که کمپانی دارینوس آن را ترجمه و
عرضه کرده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. ورژن جدید بازی قلعه از
پیشرفت های بسیاری نسبت به نسخه های پیشین برخوردار می باشد که از این بین
می توان به اض
دانلود اهنگ نگار محرم سنینیم,دانلود اهنگ جدید نگار محرم,نگار محرم,دانلود اهنگ نگار محرم,سنینیم,دانلود فول البوم نگار محرم,دانلود اهنگ سنینیم
منبع:https://persionblog.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85/
MP4,Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur 2011,x265 HEVC,دانلود Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur 2011 720p,دانلود انیمیشن Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur 2011,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون اسکوبی دوو افسانه فانتوسار 2011,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur 2011 1080p,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
دانلود آلبوم امیر عباس گلاب قله
Download Album Amir Abbas Golab Ghole
دانلود البوم قله از امیر عباس گلاب با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
انتشار بزودی از پلی نیو موزیک …
برای دانلود آلبوم جدید به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود آلبوم امیر عباس گلاب قله با لینک مستقیم و پخش انلاین
بزودی …
BluRay,Legend of a Rabbit,Legend of a Rabbit: The Martial of Fire 2015,WEB-DL,x265 HEVC,خرگوش کونگ فو کار,دانلود Legend of a Rabbit: The Martial of Fire 2015 720p,دانلود انیمیشن افسانه مبارز با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Legend of a Rabbit The Martial of Fire 2015 1080p,دوبله فارسی,
ادامه مطلب

مرگ اخرین البوم ترانه هاست
من توی قبر تیپ می زنم سفید
دور قبر سمفونی اشک بپاست
ناله و ضجه های چند زن مادروخواهر ودختر و زنم.
دورتر مردها تیپ می زنند سیاه
باز توی قبر را ببین غلغله بپاست
فاتحه ،ذکر تلقین پیرمرد ،لحد و بیل
صحنه های ماندگار اخرین البوم ترانه هاست

« در صورتی که زمان کافی برای خواندن کل مقاله ندارید
 لطفا به بخش نتیجه گیری انتهای صفحه مراجعه کنید »

در عکاسی افسانه هایی وجود دارند مثل اینکه هرگز نباید سوژه را در مرکز
تصویر قرار دهید یا مد نوردهی دستی بهترین مد برای عکاسی است و شما باید
همیشه از سه پایه استفاده کنید. در این مطلب خواهیم گفت چرا این ها
افسانه هستند و خلاف آن ها را ثابت خواهیم کرد.
ادامه مطلب
آلبوم جعبه گل حدود 200 تصویر هست که برای زیباتر شدن و آسودگی شما، اون را به صورت ویدیویی زیبا همراه با موسیقی ایجاد کردم
و اکنون به صورت 3 فایل مجزا اماده دریافت است.
آلبوم جعبه گل شامل 3 بخش است:
بخش 1 : تصاویر جعبه گل های ساده مستطیل شکل
بخش 2: تصاویر جعبه گل های قلبی
بخش 3: تصاویر متنوعی از جعبه گل ها

نکته:به خاطر امنیت کار، مجبور شدم کارم را قفل گذاری کنم. به همین خاطر فقط بر روی لپ تاپ و کامپیوتر قابل اجراست.
لطفا بعد از دانلود، فایلها را فقط روی
« در صورتی که زمان کافی برای خواندن کل مقاله ندارید
 لطفا به بخش نتیجه گیری انتهای صفحه مراجعه کنید »

در عکاسی افسانه هایی وجود دارند مثل اینکه هرگز نباید سوژه را در مرکز
تصویر قرار دهید یا مد نوردهی دستی بهترین مد برای عکاسی است و شما باید
همیشه از سه پایه استفاده کنید. در این مطلب لنزک خواهیم گفت چرا این ها
افسانه هستند و خلاف آن ها را ثابت خواهیم کرد.
ادامه مطلب
متن آهنگ لیلا بانو علی صدیقی
صورت زیبای تو آرایش شهر و بهم زد
لیلا بانو لیلا بانو
شال دور گردنت آرامش قلب و بهم زد
لیلا بانو لیلا بانو
ترانه و‌ ملودی : علی صدیقی
درد و درمان منی آرامش جان منی
تو همان افسانه ی شیرین دنیای منی
تو همان افسانه ی شیرین دنیای منی
https://www.rosemusics.com/new-music
دانلود سریال دل قسمت 2 دوم با لینک مستقیم
دانلود سریال دل قسمت دوم : سریال دل در ژانر ملودارم و خانوادگی ساخته شده است این سریال در دو فصل 14 قسمتی تولید شده که کارگردان آه برعهده منوچهر هادی می باشد و تا الان بازیگرانی مانند حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد، کوروش تهامی، افسانه بایگان و بیژن امکانیان در سریال دل بازی کرده اند. شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : من
Legend of the Boneknapper Dragon 2010,انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon با دوبله فارسی,بدون سانسور,داستان انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود Legend of the Boneknapper Dragon 2010 1080p,دانلود انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود انیمیشن افسانه اژدهای استخوانی,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Legend of the Boneknapper Dragon 2010,دانلود کارتون Legend of the Boneknapper Dragon 2010 720p,
ادامه مطلب
عنوان فایل : افسانه‌های ره افسانه شهبازیان
موضوع : پاسخ‌های مختصر به شبهات مطرح شده در کتاب «ره افسانه» آقای شهبازیان
نویسنده: شیخ ناظم العقیلی
مترجم : Benyamin Ansari
نوع فایل : pdf + word ؛A4
تعداد صفحات : 42 - تاریخ انتشار : 1436 ه.ق
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
بعضی چیزها برای هیچکس نیست... افکار شبانه است و چون می خواهم فراموش نشود برای خودم می نویسم.
مقولات جهان به نظر من شامل چند دسته است البته فعلا و در این زمان :
1_اساطیر و افسانه های پیشینیان
2_علم و دانش
3_فلسفه و حکمت
4_ادیان و علوم الهی
5_سحر و جادوگری
در خصوص اساطیر و افسانه های پیشینیان که گاها خرافه نیز در آنها موجود است بایستی بگویم جنس انها احتمالا دو گونه باشد، یا از جنس ظن هستند ،(ظن =گمان و گمان باطل) و یا جنس انها در یک دوره ای از جنس علم و د
بسم الله الرّحمن الرّحیم
خودت را دریاب، بقیه چیز ها در گوگل هست...مهم ترین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که من برای چه خلق شدم.بگذارید سوال را ساده تر کنیم.من چه کاری را میتوانم انجام بدهم که از همه بهتر باشم؟جواب این سوال دقیقا همان هدفی است که شما برای آن خلق شده اید و آن همان رسالت شماست.رسالتی که شاید قبل از شما به دوش هزاران نفر دیگر هم در تاریخ بوده است ولی تنها تعداد کمی از آنها این را برآورده کرده اند و تعداد خیلی زیادی شکست خورده ا
بوسلمه یا هیولای دریا را از میان افسانه‌های جنوب پیدا کردم. موجودی حسود و بدطینت که طاقت خوشی زمینی‌ها را ندارد و هر لحظه در شکل تازه‌ای سر بر می‌آورد و طغیان می‌کند و زندگی را آشفته می‌کند.
همه بوسلمه را موجود افسانه‌ای می‌بینند و زاده‌ی ناآگاهی و خیال مردم اما من این روزها به چشم خودم بوسلمه را هرجا و در شکل‌های مختلف می‌بینم.بوسلمه همان جنگی است که همیشه در پرده منتظر استبوسلمه همان حماقت استبوسلمه همان ظلم و زورگویی استبوسلمه هم
BluRay,Legend of Kung Fu Rabbit 2011,افسانه خرگوش کونگ فوکار,دانلود Legend of Kung Fu Rabbit 2011 720p,دانلود انیمیشن Legend of Kung Fu Rabbit 2011,دانلود دوبله گلوری انیمیشن Legend of Kung Fu Rabbit 2011,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون خرگوش کونگ فوکار,دانلود مستقیم انیمیشن Legend of Kung Fu Rabbit 2011 1080p,دوبله فارسی,کونگ فوکار,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
این بار دنیای وایکینگ ها در قالب سریال از طریق داستان هیجان انگیز رگنار لاثبروک به تصویر کشیده خواهد شد ، اولین وایکینگی که هم در افسانه های نورس و همچنین در تاریخ آن‌‌ها وجود دارد – مردی در لبه واقعیت و افسانه.
ادامه مطلب
انشا در مورد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
 انشا اول درباره سردار قاسم سلیمانی
 مقدمه : افسانه ها ، تا زمانی افسانه می مانند ، که اتفاقی مانند آن در عصر ما نیفتد ، اخیرا یکی دیگر از افسانه ها به وقوع پیوست و تبدیل به خاطره ای تلخ برای تمامی آزادگان این کره ی خاکی شد؛شاید بگویید کدام افسانه؟! افسانه ی جاودانی پهلوان هایی مانند رستم و پیدا شدن فردی همتای مالک اشتر و دوباره تکرار شدن ضایعه ی تلخ حضرت ابوالفضل (ع).  بند : مالک اشتری دیگر معروف به س
بسم الله الرحمان الرحیم
شروع بررسی سن عایشه و اثبات قاطع افسانه بودن خردسالی او هنگام ازدواج با سیدنا و حبیبنا محمد صلوات الله علیه و آله و سلم
مقدمه: به مدد الهی و با توجه به منابع معتبر  تاریخی روایی قصد داریم که افسانه و دروغ بودن خردسالی عایشه هنگام ازدواج با پیامبر (ص‌) ، این تبانی بزرگ و فضلیت تراشی موهوم برای عایشه را بررسی کنیم و شبهه را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستیم....

ادامه مطلب

در افسانه های شرقی قدیم آمده است که یکی از پادشاهان بزرگ برای جاودانه کردن نام و پادشاهی خود تصمیم گرفت که قصری باشکوه بسازد که در دنیا بی نظیر باشد و تالار اصلی ان در عین شکوه و بزرگی و عظمت ستونی نداشته باشد !!!
اما پس از سالها و کار وتلاش و محاسبه ، کسی از عهده ساخت سقف تالار اصلی بر نیامد و معماران مدعی زیادی بر سر این کار جان خود را از دست دادند تا اینکه ناکامی پادشاه او را به شدت افسرده و خشمگین ساخت و دست آخر معلوم شد که معمار زبر دست و اف
دانلود سریال دل قسمت ششم با لینک مستقیم
سریال دل در ژانر ملودارم و خانوادگی ساخته شده است این سریال در دو فصل 14 قسمتی تولید شده که کارگردان آه برعهده منوچهر هادی می باشد و تا الان بازیگرانی مانند حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد، کوروش تهامی، افسانه بایگان و بیژن امکانیان در سریال دل بازی کرده اند. شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
دانلود قسمت ششم سریال دل
کارگردان : منوچ
دانلود رایگان قسمت دوم سریال دل
اورجینال و بدون رمز 
ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه
بازیگران:حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، لیلا زارع، یکتا ناصر، بهرام افشاری و…
ادامه مطلب
دانلود رایگان قسمت سوم سریال دل
اورجینال و بدون رمز 
ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه
بازیگران:حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، لیلا زارع، یکتا ناصر، بهرام افشاری و…
ادامه مطلب
دانلود سریال دل قسمت پنجم با لینک مستقیم
سریال دل در ژانر ملودارم و خانوادگی ساخته شده است این سریال در دو فصل 14 قسمتی تولید شده که کارگردان آه برعهده منوچهر هادی می باشد و تا الان بازیگرانی مانند حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد، کوروش تهامی، افسانه بایگان و بیژن امکانیان در سریال دل بازی کرده اند. شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
دانلود قسمت پنجم سریال دل
BluRay,The Tale of the Princess Kaguya 2013,انیمه ژاپنی,انیمیشن شاهدخت کاگویا,بدون سانسور,داستان انیمیشن The Tale of the Princess Kaguya 2013,دانلود انیمیشن The Tale of the Princess Kaguya 2013 720p,دانلود انیمیشن داستان شاهدخت کاگویا,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Tale of the Princess Kaguya 2013,دانلود مستقیم انیمیشن The Tale of the Princess Kaguya 2013 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,زیرنویس فارسی,شاهزاده خانم کاگویا,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
​تقدیمی به ساحت مقدس سیده النساءالعالمین حضرت فاطمه سلام الله علیهاعلی مزینانی عسکری
دلبرا از عشق می گویم که آن افسانه نیستگوش دل بسپارکه راز عاشقان افسانه نیستداستان ها خوانده ام از قصه های عاشقیوامق و عذرا ندیدم  لیک آن  افسانه نیستگرچه بسیار عشق ها افسانه ای دانسته اندبی دلی از یوسف کنعان بدان افسانه نیستبالِ پروانه  بسوزد  بوسه  بر  آتش زنداشک شمع و سوختن پروانگان افسانه نیستدیده ها گریان شود تا صحبت عشاق بوداین چنین نالیدنی  از د
دانلود اهنگ لیلا نور باخ بله
نظر یادتون نره
دانلود اهنگ لیلا نور باخ بله,دانلود اهنگ لیلا نور,لیلا نور,باخ بله,دانلود فول البوم لیلا نور,دانلود اهنگ جدید لیلا نور,دانلود اهنگ باکویی جدید
برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:
دانلود اهنگ لیلا نور باخ بله
دانلود سریال دل قسمت چهارم با لینک مستقیم
دانلود قسمت چهارم سریال دل
کارگردان :
عنوان:شاه آرتور:افسانه شمشیر|King Arthur:Legend of the sword
سال ساخت:2017
محصول:آمریکا
زبان:زبان اصلی+دوبله فارسی
کیفیت:3D+X265+720p+1080
بازیگران:jude law,Charlie Hunnam
خلاصه فیلم:فیلم داستان شخصی به نام آرتور را روایت میکند که باید برای شاه شدن ابتدا باید آموزش ببیند تا بتواند بنا بر سرنوشتش شمشیر افسانه ای را از سنگ بیرون بکشد و بر ظلم و ستم پایان دهد اما...(برای دانلود فیلم روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.)
ادامه مطلب
دانلود قسمت سوم سریال جدید دل با لینک مستقیم
دانلود سریال دل قسمت سوم 3
کارگردان
دانلود کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس
زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 114 حجم کل فایل ها: 405 مگابایت مدت زمان پخش: 24 ساعت و 58 دقیقه نویسنده: کلاریسا پینکولا استس مترجم: سیمین موحد زبان ترجمه: فارسی نوبت چاپ: چاپ ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس
زنانی که با گرگها می دوند (افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی) اثر کلاریسا پینکولا استس فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 114 حجم کل فایل ها: 405 مگابایت مدت زمان پخش: 24 ساعت و 58 دقیقه نویسنده: کلاریسا پینکولا استس مترجم: سیمین موحد زبان ترجمه: فارسی نوبت چاپ: چاپ ...
دریافت فایل
دریافت فایل
جا داره یه تشکر بکنم از علیرضا جان قربانی و همایون جان‌تر شجریان که با انتشار این آلبوم هدیه‌ی تولدم رو پیشاپیش دادن! خیلی لطف کردین، دستتون درد نکنه! :)))))آوازش هم مثل همیشه عالی و بی‌نظیره ولی تنظیمش یه ذره ضعیفه، فقط یه ذره. :)
در نهایت لطفا و لطفا قانونی بخرید و دانلود کنید…

Te he echado de menos Todo este tiempo He pensado en tu sonrisa y en tu forma de caminar…

پ.ن:خداروشکر که دیالوگ باکس هست برای مثل امروزی که دلتنگی میکنم و شایدم گله میکنم و یکمی ام گریه میکنم...
پ.ن: ۹ ام فروردین اولین روز سخت ۹۹
پ.ن: چقد دوس دارم به یه نفری که تا حالا البوم terral پابلو رو نشنیده معرفیش کنم بعد بگم بیا باهم بریم گوشش بدیم و هر چند که اون خوشش نیاد شاید خودم حظ کنم=))
تمام آهنگ های حسین عامری محلی غمگین شاد و عاشقانه از این خواننده جوان خوش صدا | دانلود اهنگهای جدید حسین عامری و فول البوم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahanghaye jadid Hossein Ameri
دانلود آهنگ حسین عامری جدید و قدیمی ۹۷ -۹۸
دانلود گلچین بهترین آهنگ های شاد حسین عامری
مجموعه آهنگ های حسین عامری از بهترین تک آهنگ های حسین عامری در موضوع آهنگ جدید برای شما کاربران گرداوری شده است
طرفداران محترم حسین عامری شما در صفحه دانلود ت
بعد از وصل شدن نت میرم یه مدت طولانی 
و بعد کنکور شاید برگردم شاید هم نه 
بستگی داره که چی پیش بیاد 
اگر اون چیزایی که انتظارشو دارم انفاق بیفته برمیگردم 
اما اگر نه عمرا دیگه بنویسم 
عمرا 
عمرا 
عمرا 
+شاید براتون اصلا مهم نباشه اما من اینجا اینو نوشتم که بعدا دوباره اومدم ببینم و برام تجدید خاطر بشه که چه تصمیمی از قبل گرفتم 
+اهنگ جرزن از البوم ۴۲۰ الان حسش عالیههه
بازی اینترنتی و آنلاین است

Chaos Battle League – آشفتگی میدان نبرد بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی همانند بازی مطرح Clash Royal سوپرسل، برای اندروید است که توسط استودیوی بازی سازی This Game Studio, Inc به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم!
اگه باختی تو من
همیشه بازیو بردم
آره من یه جر زنم
میگم همه بشنون
از هر چیزِ کوچیکی سخته بگذرم
میخوام از همه ببرم
چون از همه بهترم
آره من یه جر زنم
من یه جر زنم
همه برن هم
اینم به یه ورم
خودم تنهایی از همه بهترم
آره من یه جر زنم
من یه جر زنم
.
.
برای ادامه متن اهنگ جرزن و دانلود اهنگ کلیک کنید .
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
البوم 420 کوروش واقعا همه ی ترکاش فوق العادست ! مخصوصا ترک جرزن !
با اینکه کوروش عضو ونتونز بود و هم ارتا و سامی لو هم تو این البوم شرکت
سریال چینی افسانه سه برادر (پخش شده از شبکه تماشا)
نام اصلی این فیلم Three Kingdoms یا سه امپراطوری تولید سال 2010 چین می باشد.
مجموعه سریال افسانه سه برادر یک سریال تاریخی و عاشقانه می باشد.  
مشخصات محصول این فروشگاه:
تعداد قسمت : 95 قسمت(نسخه کامل)
زبان : دوبله فارسی
فرمت : DVD خانگی قابل پخش در پلیرهای خانگی و کامپیوتر
تعداد دیسک : 16 عدد دی وی دی کیفیت: عالی
ادامه مطلب
دانلود سریال جدید دل با لینک مستقیم
دانلود سریال دل : سریال دل در ژانر ملودارم و خانوادگی ساخته شده است این سریال در دو فصل 14 قسمتی تولید شده که کارگردان آه برعهده منوچهر هادی می باشد و تا الان بازیگرانی مانند حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد، کوروش تهامی، افسانه بایگان و بیژن امکانیان در سریال دل بازی کرده اند. شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : منوچهر هادی
موضو
دانلود آهنگ جدید فرهاد اسدیان به نام مثل تو
Текст песни Mesle To Farhad Asadiyan
چشاش افسانه شد یه تیکه پریزاده شدЕго глаза стали легендарными, его разрывали на части
دل مارو روبود شمعمو پروانه شدМое сердце колотилось
لباشو پس گرفت ازم بسکه زخم زبون نزن

ادامه مطلب
عنوان فارسی : افسانه دریای آبی
عنوان انگلیسی : The Legend of The Blue Sea | Puleun Badaui Jeonseol
عنوان کره ای : 푸른 바다의 전설
اطلاعات کامل : WikiPedia
ژانر : فانتزی | عاشقانه | کمدی
شبکه پخش کننده : SBS
تعداد قسمت ها : ۲۰
روز های پخش : چهارشنبه و پنج شنبه ها
بازیگران : Lee Min-ho | Jun Ji-hyun
خلاصه داستان
داستان سریال کره ای افسانه دریای آبی سریال افسانه دریای آبی بر اساس مجموعه داستان ” Eou yadam” ساخته شده است. این مجموعه توسط محقق چوسونی نوشته شده و درباره پری دریاییه که توسط
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو |خلسه + متن آهنگ+پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo |khalse 
♬♪♪♫♪♬
Download Music By Amir Tataloo |Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید

برای دانلود آهنگ امیرتتلو بنام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

:برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه از تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :

کیفیت عالی :  
متن آهنگ ر
عجب افسانه ایست این زندگانی ........عجایب حکمتیست این زندگانی
به هر نا مردمی باید دهان بست .....به هر بی حرمتی باید از آن جست
به هر ظلمی صبوری پیشه باید.............به هر دردی همی اندیشه باید
که باید حرمت هر کس نگه داشت .......نباید کینه ای از کس نگه داشت
اگر روزی ز صبرت کم بیاید .......................و یا از هر کسی شرمت بیاید
روی در گوشه ای از شر هر کس ..........ببندی در به رویت بهر هر کس
شوی بی ریشه از پندار مردم ....................بمانی در عجب از کار مردم
که ای اندیشه ی بالا به ظا
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنامخلسه + متن  + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo | khalse 
Download New Music By Amir Tataloo Called Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید تتلو  با نام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
برای دانلود آهنگ جدید امیر تتلو - خلسه روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  
پیج اینستاگرام افسانه بایگان

baygan_afsaneh

68 posts
38k followers
86 following

Afsaneh Baygan | افسانه بایگان
‎تنها صفحه رسمی من در فضای مجازیSecurity Page : @amiretashakor
                                                                   پیج اینستاگرام افسانه بایگان
افسانه ای که می خواهیم امروز را بررسی کنیم، افسانه کتاب مقدس است. نسخه های مختلف عهدعتیق و عهد جدید نیز وجود دارد. عبری، ساماریایی و نسخه یونانی عهد عتیق از یکدیگر متفاوت هستند. اگر شما تمام عهد عتیق را جستجو کنید، نمیتوانید حتی یک مورد را پیدا کنید که در آن موسی در جای دیگری از شخص ثالث قرار میگیرد یعنی یعنی هیچکس در عهد عتیق نیست، خداوند موسی را مستقیما به چیزی میپسندد.
سریال “Siren” ما را به درون شهری به نام “بریستول کوو” می‌برد، شهری که بیشتر برای افسانه‌هایی شناخته می‌شود که می‌گوید این شهر زمانی خانه پریان دریایی بوده است. هنگامی که دختری مرموز وارد شهر می‌شود، تمام این فرهنگ‌های عامه رنگ واقعیت و حقیقی به خود م…برای دانلود سریال به ادامه ی مطلب بروید.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو
دانلود سریال دل قسمت 2 دوم با لینک مستقیم
دانلود سریال دل قسمت دوم : سریال دل در ژانر ملودارم و خانوادگی ساخته شده است این سریال در دو فصل 14 قسمتی تولید شده که کارگردان آه برعهده منوچهر هادی می باشد و تا الان بازیگرانی مانند حامد بهداد، ساره بیات، مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد، کوروش تهامی، افسانه بایگان و بیژن امکانیان در سریال دل بازی کرده اند. شما می توانید این سریال جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
تصمیم گرفتیم باز هم دست به افسانه زدایی بزنیم و یکی دیگر از افسانه های آتئیستی را نابود کنیم. قضیه از این قرار است که آتئیست ها میگویند فردی بنام زاکرمن از تحقیقات گذشته یک متاآنالیز کرده و نشان داده که آتئیست ها باهوشتر از دینداران هستند (!) و بر این اساس مدام میگویند که ما یه سری افراد نخبه و تیزهوش هستیم و افراد مذهبی یه مشت افراد کم هوش و .....
ادامه مطلب
عنوان:شاه آرتور:افسانه شمشیر|King Arthur:Legend of the sword
سال ساخت:2017
محصول:آمریکا
زبان:زبان اصلی+دوبله فارسی
کیفیت:3D+X265+720p+1080
بازیگران:jude law,Charlie Hunnam
خلاصه فیلم:فیلم داستان شخصی به نام آرتور را روایت میکند که باید برای شاه شدن ابتدا باید آموزش ببیند تا بتواند بنا بر سرنوشتش شمشیر افسانه ای را از سنگ بیرون بکشد و بر ظلم و ستم پایان دهد اما...
ادامه مطلب
آهنگ جدید ایرانی ۲۰۲۰ با لینک مستقیم و کیفیت بالا
آهنگ و موسیقی و ترانه جدید ایرانی ۲۰۲۰
البوم کامل و گلچین شده از بهترین و پرطرفدارترین دانلود آهنگ جدید ایرانی ۲۰۲۰ شاد و غمگین با کیفیت اصلی به همراه پخش آنلاین ویژه سیستم ماشین را در سایت موزیک هفتکی موزیک ویک ….

دانلود آهنگ جدید ایرانی ۲۰۲۰

به دعوت بانوچه برای بازی وبلاگی آقاگل :

خوب یکی از برنامه های کودکی که من خیلی دوسش داشتم دوقولوهای افسانه ای بود ^_^
خوب حالا من میخوام نامه بنویسم برای جولزو جولی دوقولهای افسانه ای ^_^

سلام بر جولوز وجولی دوقولاهای افسانه ای قهرمانان کودکی من ^_^امیدوارم حالتان خوب باشد و در سلامتی کامل به سر ببرید .

اول میخوام از شما گله کنم که این جکو جونورا چیه شما وهم شهریهاتون میخورید خداوکیلی ؟ آخه سوپ خفاش هم شد غذا ؟ مورچه خوار هم شد غذا ؟

این غذ
سلام سلام !! امیدوارم حالتون خوب باشه .ما بالاخره بعد از سه ماه دوری ،امروز با ترینر stronghold legends ( بازی افسانه قلعه )برگشتیم !
و اینو بگم که برای آینده خبرای خوبی براتون دارم!
خب بریم داشته باشیم !!
یادم میاد اولین بازی که رو سیستمم نصب کردم قلعه ی 2 بود. (عشق در نگاه اول) که بدون ترینر تونستم تموم مرحله هاشو رد کنم(آفرین به خودم) !!
تا الان که میگذره من همه ی نسخه های قلعه رو بازی کردم و اکثر مرحله هارو با ترینر رد کردم !!(خیلی حال میده)پ
راستی اگه پایه ب
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو عز
دانلود سریال دل
دانلود تمامی قسمت های سریال دل

نام اثر : دانلود سریال دل
ژانر (موضوع) : اجتماعی ، عاشقانه ، ملودرام
کارگردان : منوچهر هادی
نویسندگان : بابک کایدان و میثم کایدان
تهیه کنندگان : جواد فرحانی
بازیگران : حامد بهداد ، ساره بیات ، بهرام افشاری ، یکتا ناصر ، کوروش تهامی ، سعید راد ، نسرین مقانلو ، بیژن امکانیان ، افسانه بایگان ، مهدی کوشکی ، مهراوه شریفی نیا ، لیلا زارع ، مریم سعادت

ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم The Long Ships 1964
افسانه ای درباره زنگی بزرگ که از طلای خالص و توسط راهبان ساخته شده وجود دارد. این داستان در بازار توسط وایکینگی به نام “رولف” روایت می شود و به گوش فروانروای مسلمان “علی مانوش” که علاقه بسیاری به پیدا کردن زنگ دارد، می رسد، اما “رولف” ادعا می کند جای زنگ را نمی داند و به زادگاه خود می گریزد…نام پارسی فیلم : کشتیهای بلندمشهد فیلم
دانلود دوبله فارسی فیلم The Long Ships 1964
افسانه ای درباره زنگی بزرگ که از طلای خالص و توسط راهبان ساخته شده وجود دارد. این داستان در بازار توسط وایکینگی به نام “رولف” روایت می شود و به گوش فروانروای مسلمان “علی مانوش” که علاقه بسیاری به پیدا کردن زنگ دارد، می رسد، اما “رولف” ادعا می کند جای زنگ را نمی داند و به زادگاه خود می گریزد…نام پارسی فیلم : کشتیهای بلندمشهد فیلم
دانلود سریال دل  با کیفیت عالی و حجم کم
دانلود سریال دل قسمت چهارم
download serial del ghesmat 4
دانلود سریال،دانلود سریال  ایرانی جدید،دانلود سریال 98
نام سریال: دل
ژانر سریال :  عاشقانه درامسال تولید : 1398
سال انتشار : 1398کارگردان : منوچهر هادینویسنده: بابک و میثم کایدان
تهیه کننده:جواد فرحانی
تعداد قسمت : دو فصل 28 قسمت
بازیگران سریال دل: حامد بهداد، بیژن امکانیان، سعید راد، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، ساره بیات، افسانه بایگان، نسرین مقانلو،
نظر یادتون نره
دانلود اهنگ هانده ینر کوش,دانلود اهنگ جدید هانده ینر,هانده ینر,دانلود فول البوم هانده ینر,دانلود اهنگ گوش,دانلود اهنگ هانده ینر,دانلود اهنگ ترکیه ای جدید
برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
منبع:https://persionblog.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C%D9%86%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%B4/
ژانر: درام | عاشقانه | خانوادگی بازیگران: حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری، مریم سعادت و… کارگردان: منوچهر هادی

دانلود فایلdownload file حجم : 331mbfile size : 39mb رمز فایل :www.hajiland.blog.ir
عنوان فارسی : افسانه دریای آبی
عنوان انگلیسی : The Legend of The Blue Sea | Puleun Badaui Jeonseol
عنوان کره ای : 푸른 바다의 전설
اطلاعات کامل : WikiPedia
ژانر : فانتزی | عاشقانه | کمدی
شبکه پخش کننده : SBS
تعداد قسمت ها : ۲۰
روز های پخش : چهارشنبه و پنج شنبه ها
بازیگران : Lee Min-ho | Jun Ji-hyun
خلاصه داستان
داستان سریال کره ای افسانه دریای آبی سریال افسانه دریای آبی بر اساس مجموعه داستان ” Eou yadam” ساخته شده است. این مجموعه توسط محقق چوسونی نوشته شده و درباره پری دریاییه که توسط
دانلود آلبوم جدید Eminem تحت عنوان Music To Be Murdered By آلبوم Music To Be Murdered By یازدهمین البوم امینم که دارای 20 ترک میباشد و در ماه اول سال 2020 منتشر شده است.
در ادامه با دانلود آلبوم با لینک مستقیم و کیفیت های مختلف همراه ما باشید.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید معین زد بنام دمتون گرمه + پخش آنلاین + متن
♬♪♪♫♪♬
Download New Music By Moein Z |Dameton Garme

برای دانلود آهنگ معین-زد بنام دمتون گرم لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
 متن آهنگ معین زد | دمتون گرمه
♬♪♪♫♪♬
شما دمتون گرمه   ♫♪  ولی نفستم از جای گرمهیشکی مث تو ♫♪ حال منو نمیدونه احوالموصبح به صبح که پا میشه چشام با تو خوب و خوشحالمو
با تو میشه پروانه شد و به گلا بوسه زدبودنتو هی جشن گرفت تا هفت هشت روز بعدبا تو میشه تا صبح قیامت بنویسم
قصه پریان و قهرمانان قدرتمند از دیرباز همیشه در داستان های ایرانی وجود داشته اند. داستان هایی افسانه ای که به دنیای ماورای واقعیت می پردازند و ما را با خود همراه می کنند تا در این دنیا همراه با قهرمانانشان ماجراجویی کنیم. ادبیات فانتزی و علمی تخیلی در ایران و جهان طرفداران بسیاری دارد. داستان هایی مثل ارباب حلقه ها یا هری پاتر یا حتی جنگ ستارگان از جمله فضاهای داستانی هستند که همگی با آن ها آشنا هستیم.
ادامه مطلب
از کتابهایی که امسال با هم خواندیم:
آخرین سخنرانی (رندی پوش)مردی در تبعید ابدی(نادر ابراهیمی)عشق سالهای وبا(گابریل گارسیا مارکز)شوهر آهو خانم (علی محمد افغانی)جنایت و مکافات (داستایفسکی)سال بلوا (عباس معروفی)مهمانی خداحافظی (شیدا اعتماد)ملت عشق(الیف شافاک)هرس (نسیم مرعشی)عشق روی پیاده رو(مصطفی مستور)بند محکومین (کیهان خانجانی)جایی که خرچنگها آواز میخوانند (دیلیا اویینز)سه شنبه ها با موری (میچ البوم)روزنامه نویس(جعفر مدرس صادقی)صد سال تنهایی
بیوگرافی ندا عقیقی بازیگر نقش افسانه در سریال برادر جان
بیوگرافی ندا عقیقی
ندا عقیقی با یگر ایرانی ۱۴ خرداد سال ۱۳۷۰ در تهران به دنیا آمده دانش
آموخته رشته گرافیگ در مقطع کارشناسی و هنرجوی کلاس آزاد بازیگری می باشد.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها